Dinxpers Belang

     belangenvereniging voor Dinxperlo
  • Privacybeleid
Dinxpers Belang
  • Home
  • Actueel
  • Q & A
  • Vereniging
    • Vereniging
    • Lid worden
    • SAAP
    • Joodse begraafplaats
    • Heimatverein Suderwick
  • Contact
  • Archief

2021

Facebook en Twitter


Facebook

 

Twitter

Laatste berichten

  • (geen titel)
  • Rabo Clubsupport 2022
  • Nieuwe bestuursleden
  • Picknickbanken voor het zwembad
  • Algemene Leden vergadering

Wat doen wij

Als Dinxpers Belang werken wij veelal achter de schermen en geven ondersteuning daar waar nodig is. Zo kan het zijn dat uiteindelijk dan een andere vereniging of instantie met het resultaat naar buiten komt. Daar hebben wij geen enkel probleem mee. Waar het om gaat is dat wij in Dinxperlo bereiken voor wat nodig is om een dorp leefbaar te houden. Wij zijn een vereniging en geen politieke partij, een vereniging heeft leden nodig om te kunnen functioneren.

Misschien wilde u al eerder lid worden maar daar is nog steeds niets van gekomen. Voor het geld hoeft u het niet te laten, onze leden betalen slechts 5 euro per jaar! Meld u zich nu aan, Dinxperlo heeft het nodig!

Klik hier om naar het aanmeldformulier te gaan.

Electrocar

 Telefoon 06-10457804

ECar 180

De Electrocar rijdt in Dinxperlo, maar ook naar Breedenbroek, de Heurne, IJzerlo, Suderwick, de Spork, Anholt en/of Isselburg.

Hertenkamp Welinkbos

Dinxpers Belang gaat de beheerders van het Hertenkamp Welinkbos assisteren bij (groot) onderhoud. Overeengekomen is dat bij verschillende taken een werkgroep zal worden ingezet. De verscheidenheid van faciliteiten welke worden geboden door het Dinxpers Belang zijn direct toepasbaar bij het Hertenkamp.
 © 2015 - 2023 Siteform • All rights reserved